User:Ms7821/Security theatre: Difference between revisions
From London Hackspace Wiki
→The following people requested it be left public
| Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| Spike || Chris Foote | | Spike || Chris Foote | ||
|- | |||
| Nokomis || Clare Greenhalgh | |||
|} | |} | ||
| Line 69: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| Spike || Chris Foote | | Spike || Chris Foote | ||
|- | |||
| Nokomis || Clare Greenhalgh | |||
|} | |} | ||