Bureaucrats, checkuser, Administrators
3,313
edits
| Line 194: | Line 194: | ||
| New site of Multiplay. No idea if suitable. | | New site of Multiplay. No idea if suitable. | ||
| class="green" | Yes, 1Gbps/100Mbps | | class="green" | Yes, 1Gbps/100Mbps | ||
| | |||
| | |||
|- | |||
| [http://www.ucl.ac.uk/mssl MSSL] | |||
| SamLR | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| Newbury Showground | |||
| RG18 9QC | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||