Workshops/Arduino for beginners/Planning: Difference between revisions
From London Hackspace Wiki
Workshops/Arduino for beginners/Planning (view source)
Revision as of 14:19, 27 July 2010
, 27 July 2010→Jobs for Volunteers
| Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
| Publicity || | | Publicity || | ||
|- | |||
| Catering || Clare | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||