332
edits
| Line 90: | Line 90: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Cascade | ||
| | |100g | ||
| | |Freezer upstairs | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Chinook | |Chinook | ||
|~70g | |~70g | ||
|Freezer upstairs | |Freezer upstairs | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |???? Goldings | ||
| | |33g | ||
| | |Freezer Upstairs | ||
| | | | ||
|- | |||
|Styrian Goldings | |||
|43g | |||
|Freezer Upstairs | |||
| | |||
|- | |||
|East Kent Goldings | |||
|79g | |||
|Freezer upstairs | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | |Columbus | ||
| | |70g | ||
| | |Freezer upstairs | ||
| | |||
|- | |||
|Citra | |||
|90g | |||
|Freezer upstairs | |||
| | |||
|- | |||
|Nelson Sauv | |||
|100g | |||
|Freezer upstairs | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits