332
edits
| Line 27: | Line 27: | ||
!align="left"|Beer | !align="left"|Beer | ||
|- | |- | ||
| | |10/11/13 | ||
| | |0900 | ||
|[[User:Ross|Ross]] | |||
|[http://www.brewersfriend.com/homebrew/recipe/view/82110/temporarily-unanmed-begian-xmas-ale Unnamed Belgian Xmas Ale] | |||
|- | |||
|17/11/13 | |||
|1000 | |||
|[[User:Detonate|Det]] | |[[User:Detonate|Det]] | ||
| | |Undecided | ||
|} | |} | ||
edits