Anonymous

Brewing: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
115 bytes added ,  14 November 2013
Line 53: Line 53:
!align="left"|Owner
!align="left"|Owner
!align="left"|Notes
!align="left"|Notes
|-
|[[100L_Kettle|100L Kettle]]
|1x
|Hackspace [[Pledge:100L_Stainless_Pot|pledged]]
|incl. hop filter & ball valve
|-
|-
|[[Gas_Burner|Gas burner]]
|[[Gas_Burner|Gas burner]]
Line 135: Line 140:
|-
|-
|}
|}


== Beers ==
== Beers ==
332

edits