332
edits
| Line 41: | Line 41: | ||
|- | |- | ||
|Roasted Barley EBC 1220 | |Roasted Barley EBC 1220 | ||
| | |700g | ||
|Chris' box | |Chris' box | ||
| | | | ||
| Line 48: | Line 48: | ||
|1Kg | |1Kg | ||
|Chris' box | |Chris' box | ||
| | |||
|- | |||
|Dark Crystal EBC 240 | |||
|300g | |||
| | |||
|- | |||
|Crystal 100EBC(50L) | |||
|600g | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
edits