332
edits
| Line 31: | Line 31: | ||
|- | |- | ||
|Munich | |Munich | ||
|1.2Kg | |1.2Kg + 800g | ||
|Brewer's box | |Brewer's box | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Carapils EBC 3-5 | |Carapils EBC 3-5 | ||
|~ | |~500g | ||
|Brewer's box | |Brewer's box | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Roasted Barley EBC 1220 | |Roasted Barley EBC 1220 | ||
| | |850g | ||
|Brewer's box | |Brewer's box | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Chocolate Malt | |Chocolate Malt | ||
| | |700g | ||
|Brewer's box | |Brewer's box | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Crystal 100EBC(50L) | ||
| | |200g | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Dingemans Aromatic Malt | ||
| | |500g | ||
| | |Brewing Box | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 93: | Line 93: | ||
|55g | |55g | ||
|Freezer upstairs | |Freezer upstairs | ||
| | |||
|- | |||
|Amarillo | |||
|44g | |||
|Freezer | |||
| | |||
|- | |||
|Nelson Sauv | |||
|58g | |||
|Freezer | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
edits