332
edits
| Line 24: | Line 24: | ||
!align="left"|Dry Hopping | !align="left"|Dry Hopping | ||
|- | |- | ||
| 1, 3 | | 1,3 | ||
| 40 litres | |||
| Ross' Best Bitter v2 | |||
| Generic Ale | |||
| 1.0?? | |||
| 9/03/2014 | |||
|- | |||
| 2,4 | |||
| 43 litres | | 43 litres | ||
| Hopollo 13 | | Hopollo 13 | ||
| Line 30: | Line 37: | ||
| 1.054 | | 1.054 | ||
| 23/02/2014 | | 23/02/2014 | ||
| | |- | ||
|} | |} | ||
edits