Bureaucrats, checkuser, Administrators
1,264
edits
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
| Reserve || £500 | | Reserve || £500 | ||
|- | |- | ||
| Supplies || £150 | | Supplies || £150 | ||
| Line 19: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| Cleaner || £80 | | Cleaner || £80 | ||
|- | |||
| Gas || £80 | |||
|- | |- | ||
| Lift Maintenance || £75 | | Lift Maintenance || £75 | ||