332
edits
| Line 8: | Line 8: | ||
== In Stock as of | == In Stock as of 09/11/14 == | ||
{| | {| | ||
!align="left"|DESCRIPTION | !align="left"|DESCRIPTION | ||
| Line 17: | Line 17: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|- | |||
|Chocolate Malt | |||
|900g | |||
|1000 EBC | |||
|- | |- | ||
|Chocolate Wheat | |Chocolate Wheat | ||
| Line 31: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
|Carapils | |Carapils | ||
| | |300g (in date) | ||
|EBC 3-5 | |EBC 3-5 | ||
|- | |- | ||
| Line 55: | Line 59: | ||
|- | |- | ||
|Light Crystal | |Light Crystal | ||
| | |100g | ||
|EBC 100 | |EBC 100 | ||
|- | |- | ||
edits