1
edit
m (spelling..) |
|||
| Line 190: | Line 190: | ||
| 20 | | 20 | ||
| Worked great | | Worked great | ||
|- | |||
| [[User:levidhuyvetter|levidhuyvetter]] | |||
| 02/08/2015 | |||
| [http://uk.farnell.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDisplay?catalogId=15001&langId=44&urlRequestType=Base&partNumber=141300&storeId=10151 KELAN 141300 PCB] | |||
| Plain paper from laser printer | |||
| 6 | |||
| 5 | |||
| 18 | |||
| With fresh developer. | |||
|} | |} | ||
edit