Anonymous

Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
moved myself from current to past trustee
(moved myself from current to past trustee)
Line 47: Line 47:
| [[User:cepmender|cepmender]]
| [[User:cepmender|cepmender]]
| 2016-12-5
| 2016-12-5
|-
| Timour Chomilier
| CptPrime
| 2016-12-12
|-
|-
| Henry Sands
| Henry Sands
Line 158: Line 154:
| 2016-12-05
| 2016-12-05
| 2017-09-07
| 2017-09-07
| Timour Chomilier
| CptPrime
| 2016-12-12
| 2017-12-01
|}
|}


[[Category:Infrastructure]]
[[Category:Infrastructure]]
39

edits