242
edits
| Line 28: | Line 28: | ||
! Location | ! Location | ||
! Model | ! Model | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6103 | |||
| Ground Floor Back Gate | |||
| [[Media:Gate_phone_1.jpg| GAI-Tronics Titan for Rail]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6104 | |||
| Ground Floor Cage | |||
| GAI-Tronics Commander | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6200 | | style="text-align: center;" | 6200 | ||
| Line 36: | Line 44: | ||
| 1st Floor Prototyping | | 1st Floor Prototyping | ||
| [[Media:Lhs-rshack-phone.png| Cisco 7970]] | | [[Media:Lhs-rshack-phone.png| Cisco 7970]] | ||
|} | |} | ||
edits