Anonymous

Phones: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
3 bytes added ,  16 January 2019
no edit summary
No edit summary
Line 60: Line 60:
| 00:1B:D4:32:CF:BD
| 00:1B:D4:32:CF:BD
| -
| -
| style="text-align: center;" | 6112
|-
| style="text-align: center;" | 6114
| 1st Floor Radio Room
| 1st Floor Radio Room
| Cisco 7942
| Cisco 7942
242

edits