Anonymous

Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
no edit summary
No edit summary
Line 47: Line 47:
| [[User:cepmender|cepmender]]
| [[User:cepmender|cepmender]]
| 2019-12-15*
| 2019-12-15*
|-
| Henry Sands
| [[User:YetiFiasco|YetiFiasco]]
| 2016-12-5
|-
|-
| Paddy Duncan
| Paddy Duncan
Line 179: Line 175:
| 2017-12-15
| 2017-12-15
| 2018-11-03
| 2018-11-03
|-
| Henry Sands
| [[User:YetiFiasco|YetiFiasco]]
| 2016-12-05
| 2019-03-01
|}
|}


[[Category:Infrastructure]]
[[Category:Infrastructure]]