242
edits
| Line 30: | Line 30: | ||
! MAC Address | ! MAC Address | ||
! Additional Information | ! Additional Information | ||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6011 | |||
| Metal Workshop Phone | |||
| Cisco 7941 | |||
| 00:07:0E:6D:74:51 | |||
| [[Cisco 79XX Series VoIP Phones]] | |||
|- | |||
| style="text-align: center;" | 6012 | |||
| Wood Workshop Phone | |||
| Cisco 7941 | |||
| 00:21:55:03:D3:EF | |||
| [[Cisco 79XX Series VoIP Phones]] | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center;" | 6013 | | style="text-align: center;" | 6013 | ||
edits