Anonymous

Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
Line 47: Line 47:
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| 2017-12-15*
| 2017-12-15*
|-
| Thomas Greer
| [[User:Tgreer|tgreer]]
| 2018-12-15
|-
|-
| Simon Hewison
| Simon Hewison