Anonymous

Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
No edit summary
Line 46: Line 46:
| Paddy Duncan
| Paddy Duncan
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| 2017-12-15*
| 2020-12-9*
|-
| Dean Forbes
|
| 2020-12-9
|-
| Tom Hodder
|
| 2020-12-9
|-
|-
| (John) Michael Cullen
| (John) Michael Cullen