Anonymous

Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
no edit summary
No edit summary
Line 55: Line 55:
| [[User:cepmender|cepmender]]
| [[User:cepmender|cepmender]]
| 2021-12-31*
| 2021-12-31*
|-
| Liyang HU
| [[User:Liyang|Liyang]]
| 2023-01-02**
|-
|-
| Arthur Tinsley
| Arthur Tinsley
Line 215: Line 211:
| 2022-04-27
| 2022-04-27
| 2022-09-27
| 2022-09-27
|-
| Liyang HU
|
| 2023-01-02
| 2023-09-15
|}
|}
[[Category:Infrastructure]]
[[Category:Infrastructure]]
242

edits