Organisation/Trustees: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki

 
Line 55: Line 55:
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| [[User:Padski|Padski]] (padski on IRC)
| 2024-01-07
| 2024-01-07
|-
| Philip Roy
| [[User:cepmender|cepmender]]
| 2024-01-07*
|-
|-
| Arthur Tinsley
| Arthur Tinsley