Anonymous

Members: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 36: Line 36:
| {{MemberDetails|nickname=ms7821|wikiusername=Ms7821|realname=Mark}}
| {{MemberDetails|nickname=ms7821|wikiusername=Ms7821|realname=Mark}}
| {{MemberDetails|nickname=Muz|wikiusername=Muz|realname=Muz|imagefile=frownymuz.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=Muz|wikiusername=Muz|realname=Muz|imagefile=frownymuz.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=naxxfish|wikiusername=Naxxfish|realname=Chris Roberts|imagefile=naxxfish.png}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=nneil|wikiusername=nneil|realname=Neil|imagefile=nneil.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=nneil|wikiusername=nneil|realname=Neil|imagefile=nneil.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=Olfin|wikiusername=Olfin|realname=Antonio García Castañeda}}
| {{MemberDetails|nickname=Olfin|wikiusername=Olfin|realname=Antonio García Castañeda}}
| {{MemberDetails|nickname=oni|wikiusername=oni|realname=Benjamin Blundell|imagefile=Av.png}}
| {{MemberDetails|nickname=oni|wikiusername=oni|realname=Benjamin Blundell|imagefile=Av.png}}
| {{MemberDetails|nickname=Paul|wikiusername=Paul|realname=Paul|}}
| {{MemberDetails|nickname=Paul|wikiusername=Paul|realname=Paul|}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=poggs|wikiusername=Poggs|realname=Peter Hicks|imagefile=Poggs.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=poggs|wikiusername=Poggs|realname=Peter Hicks|imagefile=Poggs.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=roberthl|wikiusername=Robert|realname=Robert Leverington|imagefile=roberthl.png}}
| {{MemberDetails|nickname=roberthl|wikiusername=Robert|realname=Robert Leverington|imagefile=roberthl.png}}
| {{MemberDetails|nickname=SamLR|wikiusername=SamLR|realname=Sam Cook|imagefile=SamLR.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=SamLR|wikiusername=SamLR|realname=Sam Cook|imagefile=SamLR.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=samthetechie|wikiusername=samthetechie|realname=Samuel Carlisle|imagefile=sam.png}}
| {{MemberDetails|nickname=samthetechie|wikiusername=samthetechie|realname=Samuel Carlisle|imagefile=sam.png}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=solexious|wikiusername=Solexious|realname=Charles|imagefile=Solexious.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=solexious|wikiusername=Solexious|realname=Charles|imagefile=Solexious.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=Spike|wikiusername=SpikeUK|realname=Chris Foote|imagefile=SpikeUK.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=Spike|wikiusername=SpikeUK|realname=Chris Foote|imagefile=SpikeUK.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=srimech|wikiusername=srimech|realname=Jim MacArthur|imagefile=jimmac01.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=srimech|wikiusername=srimech|realname=Jim MacArthur|imagefile=jimmac01.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=suddenmoves|wikiusername=Suddenmoves|realname=Chris Bannister|imagefile=Camera_in_hand.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=suddenmoves|wikiusername=Suddenmoves|realname=Chris Bannister|imagefile=Camera_in_hand.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=t0m|wikiusername=t0m|realname=Tomas Doran|imagefile=T0m.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=t0m|wikiusername=t0m|realname=Tomas Doran|imagefile=T0m.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=tim_h|wikiusername=timhardy|realname=Tim Hardy}}
| {{MemberDetails|nickname=tim_h|wikiusername=timhardy|realname=Tim Hardy}}
| {{MemberDetails|nickname=toby|wikiusername=tobycatlin|realname=Toby Catlin}}
| {{MemberDetails|nickname=toby|wikiusername=tobycatlin|realname=Toby Catlin}}
| {{MemberDetails|nickname=tomscott|wikiusername=tomscott|realname=Tom Scott|imagefile=tomscott.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=tomscott|wikiusername=tomscott|realname=Tom Scott|imagefile=tomscott.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=tomwj|wikiusername=tomwj|realname=Tom Jennings|imagefile=tomwj.jpg}}
| {{MemberDetails|nickname=tomwj|wikiusername=tomwj|realname=Tom Jennings|imagefile=tomwj.jpg}}
|-
| {{MemberDetails|nickname=v21|wikiusername=v21|realname=George Buckenham}}
| {{MemberDetails|nickname=v21|wikiusername=v21|realname=George Buckenham}}
| {{MemberDetails|nickname=naxxfish|wikiusername=Naxxfish|realname=Chris Roberts|imagefile=naxxfish.png}}
 
|-
|-
|}
|}