Events/Food Hacking: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki

No edit summary
Line 67: Line 67:


{|border="1" cellpadding="5" cellspacing="0"
{|border="1" cellpadding="5" cellspacing="0"
|-
|-
|'''Event Name''' || '''When'''
|'''Event Name''' || '''When'''
-
|-
|[http://wiki.london.hackspace.org.uk/view/Project:Rapid_Vanilla_Extract Rapid Vanilla Extract] | 04/05/2012  
|[http://wiki.london.hackspace.org.uk/view/Project:Rapid_Vanilla_Extract Rapid Vanilla Extract] | 04/05/2012  
-
|-
|[http://wiki.london.hackspace.org.uk/view/Project:Rapid_Infusion_Coffee_Vodka Rapid Infusion CoffeeVodka] | 11/05/2012  
|[http://wiki.london.hackspace.org.uk/view/Project:Rapid_Infusion_Coffee_Vodka Rapid Infusion CoffeeVodka] | 11/05/2012  
|}
|}