147
edits
(update) |
Billy Smith (talk | contribs) |
||
| Line 86: | Line 86: | ||
|- | |- | ||
| Karl Williams - karl@deadlight.net || Evil || XL || Deadlight | | Karl Williams - karl@deadlight.net || Evil || XL || Deadlight | ||
|- | |||
| Billy Smith (billy@billycomputersmith.com) || Evil || M || Morgane Magalsdottir | |||
|} | |} | ||