30
edits
Leighsimmons (talk | contribs) mNo edit summary |
No edit summary |
||
| Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|'''Name''' || '''Offered / wanted ''' || '''Skill level''' || '''When available''' | |'''Name''' || '''Offered / wanted ''' || '''Skill level''' || '''When available''' | ||
|- | |||
| Oliver || induction wanted || familiar with lathes and mills || weekends | |||
|- | |- | ||
| Russsss || offered || ?? || ?? | | Russsss || offered || ?? || ?? | ||
edits