1,143
edits
(Go!) |
|||
| Line 5: | Line 5: | ||
|- | |- | ||
! Name | ! Name | ||
! Quantity | |||
|- | |- | ||
| Model 1502 Digital Multimeter | | Model 1502 Digital Multimeter | ||
| 1 | |||
|- | |- | ||
| Fluke 8010A Digital Multimeter | | Fluke 8010A Digital Multimeter | ||
| 1 | |||
|- | |- | ||
| Weir 460 Power Supply | | Weir 460 Power Supply | ||
| 1 | |||
|- | |||
| Rapid 85-1901 Switching Mode Power Spply | |||
| 2 | |||
|} | |} | ||
edits