Inventory: Difference between revisions
From London Hackspace Wiki
→Entertainment
| Line 216: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
| LED DMX Light (big) | | LED DMX Light (big) | ||
| 1 | |||
|- | |||
| NEO style video game cabinet | |||
| 1 | | 1 | ||
|} | |} | ||
| Line 216: | Line 216: | ||
|- | |- | ||
| LED DMX Light (big) | | LED DMX Light (big) | ||
| 1 | |||
|- | |||
| NEO style video game cabinet | |||
| 1 | | 1 | ||
|} | |} | ||