306
edits
No edit summary |
m (→Delivered) |
||
| Line 63: | Line 63: | ||
!Contact | !Contact | ||
|- | |- | ||
| | | jontyw | ||
| | | sm plastic bag | ||
| | | 2014/01/04 | ||
| | | post box | ||
| This wiki item updated by [[User: | | This wiki item updated by [[User:akki14|akki]] | ||
| | |||
|- | |||
| jasper | |||
| 2 sm plastic bags taped together (hdds) | |||
| 2014/01/04 | |||
| post box | |||
| This wiki item updated by [[User:akki14|akki]] | |||
| | |||
|- | |||
| mars(martin) | |||
| box (labelled) | |||
| 2014/01/04 | |||
| post box | |||
| This wiki item updated by [[User:akki14|akki]] | |||
|} | |} | ||