Anonymous

Brewing Stocklist: Difference between revisions

From London Hackspace Wiki
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 20: Line 20:


== In Stock ==
== In Stock ==
{|
{|
!align="left"|DESCRIPTION
!align="left"|DESCRIPTION
!align="left"|QUANTITY
!align="left"|QUANTITY
!align="left"|BOX LOCATION
!align="left"|BOX LOCATION
|-
|'''Grains:'''
|
|
|-
|-
|Golden Promise Pale Malt  
|Golden Promise Pale Malt  
Line 76: Line 79:
|Maris Otter EBC 4.5
|Maris Otter EBC 4.5
|500g
|500g
|
|-
|'''Hops'''
|
|
|
|-
|-
332

edits