691
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
| Line 8: | Line 8: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|+ | |+ Screws | ||
|- | |- | ||
! ChkBx !! Item !! Preferred Seller | ! ChkBx !! Item !! Preferred Seller | ||
| Line 16: | Line 16: | ||
| || Countersunk-4x30-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-30mm-200-pack/18909 Screwfix] | | || Countersunk-4x30-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-30mm-200-pack/18909 Screwfix] | ||
|- | |- | ||
| || Countersunk- | | || Countersunk-4x35-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-35mm-200-pack/14147 Screwfix] | ||
|- | |||
| || Countersunk-4x35-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-35mm-200-pack/14147 Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-4x40-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-40mm-200-pack/16159?kpid=16159&ds_rl=1249413&gclid=CjwKCAjw9pGjBhB-EiwAa5jl3PhWhl3RqwGvNMQyUAlcEpdN0W-8xJyz4fHAY7TBwsAgOj-qkT61EhoCljwQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-4x50-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-50mm-200-pack/11583 Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-5x60-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-5-x-60mm-100-pack/15535 Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-5x70-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-5-x-70mm-100-pack/16221 Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-5x80-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-5-x-80mm-100-pack/17131 Screwfix] | |||
|- | |||
| || Countersunk-5x100-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-5-x-100mm-100-pack/26305 Screwfix] | |||
|} | |} | ||