691
edits
mNo edit summary |
Tag: Undo |
||
| Line 11: | Line 11: | ||
|- | |- | ||
! ChkBx !! Item !! Preferred Seller | ! ChkBx !! Item !! Preferred Seller | ||
|- | |||
| || Woodscrew Countersunk-4x25-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-25mm-200-pack/17430?kpid=17430&ds_rl=1249413&gclid=CjwKCAjw9pGjBhB-EiwAa5jl3Dih67GWU111NhNNEYk05hFPgFtBT8eL63QQBbcuc0I4C9B2G1fs1xoCy2cQAvD_BwE&gclsrc=aw.ds Screwfix] | |||
|- | |- | ||
| || Woodscrew Countersunk-4x30-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-30mm-200-pack/18909 Screwfix] | | || Woodscrew Countersunk-4x30-YZP || [https://www.screwfix.com/p/goldscrew-pz-double-countersunk-multipurpose-screws-4-x-30mm-200-pack/18909 Screwfix] | ||